توضیحات و اطلاعات
 • فرش قیطران با بیش ازسی سال سابقه در تولید انواع فرش ماشینی فعالیت خود را با چشم انداز مجموعه یکپارچه نخ تا فرش، در زمینی به مساحت۵۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آغاز نمود و درسال ۱۳۹۲ با توسعه و گسترش خط تولید بافت فرش ماشینی به عنوان اولین تولید کننده فرش ۱۰۰۰شانه در جهان شناخته شد و همچنین درسال ۱۳۹۴ با تولید فرش ۱۲۰۰شانه با تراکم۳۶۰۰ فعالیت خود را توسعه بخشید و اقدام به اشتغال زایی بیش از ۵۰۰ نفر نمود.

  این مجموعه همواره سعی در بهبود کیفیت محصولات خود داشته و در سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت استاندارد جهانی سلامت محصول (OEKO-TEX) گردید و تنها دارنده این استاندارد در صنعت فرش در ایران گردید.

  فرش قیطران از بدو تاسیس با در اختیار داشتن بزرگترین واحد طراحی فرش و دقت درانتخاب پالت های رنگی جذاب و متناسب با ذوق و سلیقه امروزی و استفاده از مواد اولیه مرغوب، سعی نموده تا محصولی مطابق با بالا ترین استاندارد های ملی و بین المللی و درخور شأن خانواده ایرانی در سطح کشور و بین الملل عرضه نماید تا زینت بخش منزل جهانیان باشد و پاسخگوی اعتماد شما مشتریان عزیز باشد.

  فرش قیطـران در سال ۱۳۹۶ اقدام به خرید اولین دستگاه بافندگی۱۵۰۰شـانه نمود و با آغاز تولید این محصول به عنوان اولین تولید کننده فرش۱۵۰۰شانه در جهان معرفی گردید.

  تولید کننده انواع فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه و

  ۱۲۰۰ شانه برجسته و ساده

  ۷۰۰ شانه ۱۰ رنگ و تابلوفرش

   

 • 03154750570

 • info@gheytarancarpet.com

 • میدان شهیدان اربابی، انتهای بلوار کارگر، میدان همـّت، بلوار جهاد، خیابان حکمت شرقی

نوع شرکت تولیدی
شهرک صنعتی
موقعیت

Kashan, ES, IR

  mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • یک نظر ارسال کنید