اهداف مجموعه فرش آپ

۱.اهداف :

از اهداف مجموعه فرش آپ تلاش برای آشنایی با محصولات کف پوش و فرش و راهنمایی برای خرید و  شناسایی و معرفی شرکت های فرش بافی و فروشگاه های سراسر ایران ، معرفی نیروی کار و جذب نیرو و نیز خرید و فروش سهل و راحت تر در تمام زمینه های مربوط به تولید فرش می باشد .

۲.چشم انداز :

مجموعه فرش آپ سعی کرده که در بهترین شرایط به وجود آورده بتواند کمک قابل توجهی به صنعت تولید فرش و کف پوش کند که در این زمینه برای خود چشم اندازه هایی را مشخص کرده و در برنامه های اتی خود نگه داری میکند تا در روند رو به رشد خود بتواند خیلی بهتر و راحت تر به این صنعت کمک کند.

۳.ماموریت :

از ماموریت های این مجموعه و امکاناتی که در خدمت مخاطبین عزیز قرار داده ایم می توان به :

آشنایی با تمام محصولات در زمینه کف پوش و فرش

راهنمایی برای خرید بهتر  و انتخاب دقیق تر

تفکیک شرکت ها بر طبق تولیدات خود

شناسایی و معرفی محصولات شرکت ها و معرفی آن ها با تمام اطلاعات ارتباطی و نیز بررسی این شرکت های تولیدی از نظر تولید و عرضه.

جستجوی پیشرفته بر اساس خواسته مخاطب.

شناسایی و معرفی فروشگاه های عرضه محصولات کف پوش و معرفی با تمام اطلاعات ارتباطی.

معرفی نیروی کار برای متقاضیان نیرو در شرکت ها  و نیز شناسایی و معرفی نیروی کار بر طبق پیشه و هنر و سابقه برای بررسی توسط تمامی شرکت ها.

خرید و فروش تمامی موارد مربوط به صنعت فرش که میتواند شامل تمامی موارد اعم از مواد اولیه و فرش و کف پوش و نیز عرضه قطعات و لوازم یدکی دستگاه ها و همچنین دیگر خدمات مانند چاپ و تبلیغات وغیره

 

۴.ارزش ها :

در توصیف ارزش ها باید بگوییم در واقع تمام خدمات مورد عرضه ما می تواند ارزش مخاطبین ما را مشخص کند چرا که مخاطبین ما با ارزش ترین هدف برای ما هستند که آن را ارج مینهیم و با پشتکار و تلاش سعی در راهنمایی و کمک به آن ها در این حیطه تولیدی خواهیم کرد .