درباره مجموعه فرش آپ

وب سایت فرش آپ از ابتدای سال ۱۳۹۹ با تلاش عده ایی از متخصصان رشته صنعت فرش و مهندسان برنامه نویسی کامپیوتر ایران و آلمان تاسیس و راه اندازی شد. از اهداف مجموعه فرش آپ ، تلاش برای آشنایی با محصولات کف پوش و فرش و راهنمایی برای خرید و  شناسایی و معرفی شرکت های فرش بافی و فروشگاه های سراسر ایران ، معرفی نیروی کار و جذب نیرو و نیز خرید و فروش سهل و راحت تر در تمام زمینه های مربوط به تولید فرش می باشد .

مجموعه فرش آپ سعی کرده که در بهترین شرایط به وجود آورده بتواند کمک قابل توجهی به صنعت تولید فرش و کف پوش کند که در این زمینه برای خود چشم اندازه هایی را مشخص کرده و در برنامه های اتی خود نگه داری میکند تا در روند رو به رشد خود بتواند خیلی بهتر و راحت تر به این صنعت کمک کند.

در واقع تمام خدمات مورد عرضه ما می تواند ارزش مخاطبین ما را مشخص کند چرا که مخاطبین ما با ارزش ترین هدف برای ما هستند که آن را ارج مینهیم و با پشتکار و تلاش سعی در راهنمایی و کمک به آن ها در این حیطه تولیدی خواهیم کرد .

خدمات

شناسایی و معرفی محصولات شرکت ها. شناسایی و معرفی فروشگاه ها. معرفی نیروی کار و کاریابی. خرید و فروش تمامی موارد مربوط به صنعت فرش. محصولات استوک. عرضه قطعات و لوازم یدکی دستگاه ها و همچنین دیگر خدمات مانند چاپ و تبلیغات وغیره.

اهداف

تلاش برای آشنایی با محصولات کف پوش و فرش و راهنمایی برای خرید و  شناسایی و معرفی شرکت های فرش بافی و فروشگاه های سراسر ایران ، معرفی نیروی کار و جذب نیرو و نیز خرید و فروش سهل و راحت تر در تمام زمینه های مربوط به تولید فرش می باشد .